-

Uzņēmums dibināts 2005. gadā
Klepjdatoru dalas Dators kontaktpersona Informacija

  RSS for computer part Katalogs » Shipping & Returns Ieiet  |  Grozss  |  Noformēt pasūtījumu   
Shipping & Returns Shipping & Returns


Pārdošanas nosacījumi (automātiskās tulkošanas google)

Noslēdz Šie pārdošanas nosacījumi starp sabiedrību Brakstar. galvaspilsēta 1800 EUR, ir mītne pie 2 rue de Coulon - Gracay 18310 (Francija), kas reģistrēta ar Tirdzniecības un sabiedrību reģistrā ar numuru Bourges 485 013 809 RCS Bourges, un jebkurai personai vai organizācijai, kas vēlaspirkums, izmantojot tīmekļa vietnē LLC BRAKSTAR. Šie pārdošanas nosacījumus nosaka līgumattiecības starp pircēju un Brakstar un nosacījumi attiecas uz visiem pirkumiem, kas veikti, izmantojot tirdzniecības vietā Brakstar ka pircējs vai nu profesionālo vai patērētāju.
Par preci vai pakalpojumu, izmantojot šo tīmekļa vietni iegāde nozīmē piekrišanu, ko pircējs no šiem noteikumiem un nosacījumiem.
Šie nosacījumi ir noteicošie pār jebkurām citām vispārējās vai īpašos apstākļos, kas nav īpaši apstiprinājusi Brakstar
Brakstar patur tiesības mainīt noteikumus un nosacījumus jebkurā laikā. Tādā gadījumā, apstākļi būs tiem, kas ir spēkā no dienas, kurā pircējs ir kārtībā.

Raksturojums precēm un pakalpojumiem

Produkti un piedāvātie pakalpojumi ir tie, kas uzskaitīti katalogā publicēti uz vietas Brakstar
Šie produkti un pakalpojumi tiek piedāvāti atkarībā no pieejamības.
Brakstar ir dators pārstrādes uzņēmums, tas nozīmē, ka visi produkti tiek izmantoti, kas jau ir ticis izmantots (pārbaudīti un garantēta 6 mēneši).
Katrs produkts ir pievienots apraksts piegādātāja sniegto; dažiem no viņiem, marķēti DF, pircējs var piekļūt pārdevēja dokumentāciju.
Katalogs fotogrāfijas ir tik precīza, cik vien iespējams, bet nevar nodrošināt perfektu līdzība ar produktu, jo īpaši attiecībā uz krāsu.

likmes

Uzskaitītie katalogā cenas cena eiro valūtā, ņemot vērā PVN, kas piemērojams dienā, kad rīkojuma; jebkura kursa izmaiņas tiks atspoguļotas cenā preču vai pakalpojumu.
Brakstar rezerves mainīt cenas jebkurā brīdī, izņemot to, ka cenas, kas uzskaitīti katalogā dienā no pasūtījuma ir piemērojama tikai pircējam.
Cenas ietver (vai izslēgt) izmaksas pasūtījumu apstrādi, transportēšanu un piegādi, ja tie notiek ģeogrāfiskajos apgabalos, kas izklāstīti turpmāk.

ģeogrāfiskais apgabals

Pārdod tiešsaistes produktiem un pakalpojumiem, kas sniegti šajā vietnē, ir pircēji, kuri dzīvo Francijā.

Controls

Pircējs, kurš vēlas iegādāties kādu produktu vai pakalpojumu, ir:
- Aizpildiet formu identifikāciju, kas parādītu, visi dati pieprasīti vai sniedzot klienta numuru, ja tādi ir;
- Pabeigt tiešsaistes pasūtījuma formu sniedz visas atsauces uz precēm vai pakalpojumiem;
- Apstiprināt pasūtījumu pēc tā pārskatīšanu;
- Veikt maksājumu, kā paredzēts;
- Apstiprināt kārtību un apmaksu.
Apstiprināšana rīkojuma nozīmē piekrišanu šiem pārdošanas nosacījumiem, atzīstot pilnīgu zināšanu un atteikšanos no tās iegādes nosacījumu vai citiem nosacījumiem.
Visi dati tiek reģistrēti un apstiprināti derīgu pierādījumu par darījumu. Apstiprinājums vērts parakstīšana un pieņemšana darījumu.
Pārdevējs ziņosim pasūtījuma apstiprinājumu reģistrēta.

ievilkšana

Pircēji, neprofesionāli cilvēki, ir uzteikuma termiņu septiņu dienu laikā pēc dzemdībām to, lai atgrieztos produktu pārdevējam apmaiņai vai atmaksas bez soda naudas, izņemot izmaksas atgriezties.
Atgriešana jāveic ar registrated lai Brakstar 2 rue de Coulon 18310 Gracay laikā, ilgākais, 7 dienu laikā no dienas, kad saņemts rīkojuma.
Produkts ir jāatdod atpakaļ tādā pašā stāvoklī, nosūtīts uz valsti. Statusu noslēgtā līguma ar fotogrāfijām ekspluatācijā Noliktavā laikā veiktajiem pārbaudei.

Maksājuma nosacījumi

Cena ir maksājama kārtībā.
Maksājumi tiks veikti ar kredītkarti; tie tiks realizēti, izmantojot drošu PayPal vai Payzen (Lyra Networks) šā lietošanas SSL (Secure Socket Layer), lai nosūtītā informācija tiek šifrēta ar programmatūru, un neviena trešā puse var izlasīt to laikā tranzīta tīklā.
Pircēja konta tiks noņemta, ja pasūtījums ir pieņemts vai pakalpojumu pieejamību un daudzumu preču vai sniegto pakalpojumu vai lejupielādēt.
Pēc pircēja, tas tiks nosūtīts arī papīra rēķinu, kurā PVN.

piegādes

Piegādes tiek veiktas uz adresi, kas norādīta pasūtījumā, ka var būt tikai šajā jomā panākta vienošanās.
Riski sedz pircējam brīdī, kad preces ir izvestas telpās Brakstar sabojāšanas gadījumā transportēšanas laikā, sūdzība ir jāveic ar pārvadātāju trīs dienu laikā no piegādes.
Piegādes laiki ir domāts tikai ilustratīviem nolūkiem; ja tie pārsniedz trīsdesmit dienas no rīkojuma, līgums var tikt izbeigts, un pircējs maksā.
Ja iepakojums vai vēstule tiktu bojāts, un produkts, tas būs ļoti svarīgi iesniegt prasību un sniegt mums laposte kuponu apmaiņai vai kompensāciju.

Garantija

Visi produkti pārdevēja sniegtā ir juridisko garantiju, Civilkodeksa 1641 pantā paredzētajai.
Ja neatbilstības produkta, to var atgriezt pārdevējam, kurš apmainīsies vai kompensācijas.
Visas pretenzijas, pieprasījumi apmaiņas vai atmaksas jāveic pa pastu uz šādu adresi: SARL Brakstar 2 rue de Coulon Graçay dienu piegādes 18310 laikā trīsdesmit.
Par kļūda vadības biznesa klientu, tas viens tiks piedāvāta tirdzniecības krājumu pēdējās vai lietderīgi.
Visiem mātesplatēm pārdotas jāuzstāda profesionālu elektroniku. Neviena garantija ir spēkā, ja elektriskās problēmas uz mātesplati, ja klients nav IT kompānija, kas spēj iesniegt pierādījumus (rēķinu, sertifikāts), ka manipulācijas tika darīts ar profesionālu elektroniku .

atbildība

Pārdevējs, procesā pārdošanas tiešsaistē ir saistīts tikai ar pienākumu; viņa atbildība nevar saukt pie atbildības par zaudējumiem, kas radušies, izmantojot internetu, piemēram, datu zudumu, hakeru, vīrusi, break dienesta vai citas neparedzētas problēmas.

Intelektuālais īpašums

Visi vietnes Brakstar elementi ir un paliek ekskluzīvs intelektuālais īpašums Brakstar
Nevienam nav atļauts reproducēt, izmantošanu, repost, vai izmantot jebkādā veidā, pat daļēji, elementi vietā viņi ir programmatūra, vizuālā vai skaņu.
Ikviena saiti vai hipersaite ir kategoriski aizliegta bez rakstiskas piekrišanas Brakstar

Personas dati

Saskaņā ar likumu, kas attiecas uz datu, failus un brīvības gada 6 1978. informācija, kas satur vārdus pircēju var tikt automatizētu apstrādi.
Brakstar nekādā gadījumā nosūta savāktā informācija ir biznesa partneri.
Lietotājiem ir tiesības piekļūt un pareizus datus par tiem, saskaņā ar likumu par 6 janvāris 1978

Iesniegšana - Pierādījums

Brakstar arhīvs pirkuma pasūtījumu un rēķini par uzticams un izturīgs kā noraksta saskaņā ar Civillikuma 1348 pantu.
Reģistros Brakstar tiks uzskatīts pušu kā pierādījumu sakaru, rīkojumi, maksājumiem un darījumiem starp pusēm.

Strīdu risināšana

Šie tiešsaistes pārdošanas nosacījumi attiecas Francijas tiesību akti.
Strīda gadījumā, jurisdikcija ir dota kompetentajām tiesām Bourges, neskatoties uz vairākiem atbildētājiem vai garantijas.

Turpināt
  Ātra mēklešana


 
6 mēneši garantija


Piegāde: 3 dienas
  Grozs  
Grozs ir tukšs