Klaviatūra - NSK-F3P0F FUJITSU SIEMENS AMILO PA 3553

Uzņēmums dibināts 2005. gadā
Klepjdatoru dalas Dators kontaktpersona Informacija

NSK-F3P0F FUJITSU SIEMENS AMILO PA 3553

  RSS for computer part Katalogs » Portatīvais dators dalas » Klaviatūra » Ieiet  |  Grozss  |  Noformēt pasūtījumu   

[60.36€] - [79.07 LVL]

Produkts noliktavā. 6 mēneši garantija
NSK-F3P0F FUJITSU SIEMENS AMILO PA 3553 Apraksts :

NSK-F3P0F FUJITSU SIEMENS AMILO PA 3553

#3 NSK-F3P0F

Kategorija : Klaviatūra

Simptomi bojātu klaviatūras FUJITSU SIEMENS AMILO PA 3553.

Klaviatūras var būt bojāts, ja daži taustiņi nestrādā vispār, ja tas ir saistīts ar izlietu šķidrumu, šie taustiņi ir diezgan tuvu (AZES piemērs). Turklāt, kad šķidrums plūsmas, tas parasti ir tikai daļa no FUJITSU SIEMENS AMILO PA 3553 klaviatūras nedarbojas vairs.

Esi uzmanīgs, ja visi NSK-F3P0F taustiņinstrumenti vairs nedarbojas, tā var būt tikai starpsavienojumu izmežģīju vai ja FUJITSU SIEMENS AMILO PA 3553 mātesplatē ir problēma.

Ja taustiņi stick vai izlietne ļaunu, pirms meklē diezgan nopirkt atslēgu, lai noņemtu mehānismu un saprast, kas ir nepareizi (do it maigi).

Tastatūra izvēle.

Tastatūra FUJITSU SIEMENS AMILO PA 3553 ir atsauces uz muguras, tas ir gudrs, lai pārbaudītu, ka šie apraksti ir līdzīgi NSK-F3P0F ar savu pat datora modelis FUJITSU var būt vairāki dažādu marku saderīgu tastatūru. Arī pārbaudīt savu krāsu un valodu kā atsauces uz pašu tas nenozīmē tās valodu.

Mainīt tastatūras

Vairumā gadījumu viena vai divas skrūves, kas tur klaviatūras FUJITSU SIEMENS AMILO PA 3553 atpakaļ uz datora FUJITSU, viss tiek apgriezts virs klaviatūras netālu sloksnes (plastmasas korpuss) vai ir barošanas poga, jums vienkārši ir push pogas ar plakanu skrūvgriezi, lai spētu paveikt (to darīt maigi) Citā gadījumā jums ir nepieciešams noņemt joslu ieslēgšanas pogu, jo tā vietā, klipi, skrūves jums.

Tad jums vienkārši ir unclip ar skrūvgriezi NSK-F3P0F tastatūra savienotāju. Uzmanību, nenoņemiet savienotāju vertikāli! Jums var sabojāt savienotāju par mātesplatē un starpsavienojumu FUJITSU to darīt vēlreiz.

Pirms reasamblēšanu FUJITSU SIEMENS AMILO PA 3553 pārbaudīt savu datoru ar klaviatūru radās, tas būtu žēl redzēt visus izsekot konflikta.

Padomi izmantot

Izvairīties visos izmaksas ir jaudām šķidrumu blakus uz klaviatūras vai pat ēst pār jūsu datoru FUJITSU SIEMENS AMILO PA 3553, tas ir arī gudrs, lai nomazgātu rokas, kad jūs izmantot tastatūru ir visvairāk netīrs un bakterioloģiskā datoru. Pats saslimšanas gadījumā neaiztikt, ja jūsu ģimene iet atpakaļ, lai izmantotu vai labākais vēl ir valkāt cimdus (īpaši, lai saglabātu mazus bērnus mazliet nestabilās).

Tas ir arī nepieciešams, ka kaķi nerodas virs izveidē mehānismus matiņus. Beidzot zinu, ka bērniem patīk, lai novērstu atslēgas, bet darīt to ar šādu vardarbību, ka tie izjauktu mehānismu spiedienu no jūsu klēpjdatora FUJITSU

 NSK-F3P0F FUJITSU SIEMENS AMILO PA 3553

 NSK-F3P0F FUJITSU SIEMENS AMILO PA 3553


Produkts tālākpārdošanu. 100% darba - 100% pārbaudīts. 6 mēneši garantija - Piegāde: 3 dienas

Jaunums: iegūtu jaunu produktu par to pašu cenu par lūgumu komentēt iegādei (pagarināts piegādes laiki: 18 -22 dienas jaunu produktu)
Saraksts saderīgu atsaucēm

nsk-f3pf nsk-f3pqf nsk-f3pof n5k-f3p0f 35s3 3s53 3ss3 nsk-f3pqf nsk-f3pof n5k-f3p0f
  Ātra mēklešana


 
6 mēneši garantija


Piegāde: 3 dienas
  Grozs  
Grozs ir tukšs